Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

 

 

uzun vadeli işlerde en iyi ortağınız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Müşteri yorumları
kaliteli makine ve iyi satış sonrası hizmetler.

—— adjuv william

C purlin makine kaliteli ve hizmetler,

—— Sri Lanka'dan Manjula

iyi sırlanmış fayans rulo sadece 3 yıl içinde işbirliği kalite var makine şekillendirme

—— mujahid paşa

Servisi seviyorum, çok hızlı tepki, profesyonel çalışma. Aret Türkiye

—— Armin Muratovic

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
our friends for visit our new work shop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : JK
No. Çalışanları : 90~200
Yıllık satış : 3000-6000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 80% - 90%

Üretim ve teknikler konusunda büyük güç sahibi olan 1998'de kurulan fabrikamızda, Kuzey Çin'de çelik levha sargı makineleri, rulo şekillendirme makineleri ve otomatik üretim hatlarının lider üreticisi konumundayız.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak C & Z şekil purlins, binaların yük taşıyıcı plaka, duvar ve çatı koruyucu yapı renkli çelik levha, ısı yalıtımı üretmek için çelik yapı sektöründe kullanılır; renkli dekorasyon ve yüksek dereceli çelik yapı konutları için çelik plakaları koruma; çevre endüstrisi anot plakası ve katot plakaları; trafik nakliye endüstrisi otoyol korkuluk plakaları, araç rulo oluşturan malzemeler serileri - mal rafları ve dolap ekran plakaları gibi. Aynı zamanda her türlü bükülme direncini, sevk ediciyi, kesici kazıyıcıları ve kesme-boy kesme istifleyicilerini de tedarik edebiliriz.

Gelişmiş üretim ekipmanlarımız var ve mühendislik personelimiz ve teknisyenlerimiz tasarım, geliştirme ve imalat konusunda geniş deneyime sahipler. Onların rekabet gücünü korumak için, teknolojilerin gelişen trendine yakından dikkat edip bunları takip ederler ve makinelerin imalatında yeni teknolojiler kullanırlar. Ürünlerimiz yüksek verimlilik, yüksek esneklik ve düşük maliyet özelliğine sahiptir.

"Müşteriler ilk, gelişim gelişme" ilkesidir. Tasarım ve geliştirme ürününden satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreç boyunca bunu göz önünde bulunduruyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak makine tasarlayıp imal edeceğiz.

Yerli makine endüstrisi, özellikle gelişmekte olan ülkelerin çelik levha işleme sanayi hakkında çok şey biliyoruz. Firmamız fiyat ve otomasyon derecesi açısından gelişmekte olan ülkeler için uygun çelik levha işleme makineleri üretmektedir.

İyi bir satış sonrası hizmet ağı ile, mükemmel makine almanıza yardımcı olan satın alma işleminin tamamını kapsayan destek sağlayabiliriz. Makineleri kullanırken sahip olduğunuz tüm sorunları çözeceğiz ve düşünceli hizmetler sunacağız.

Damgalama makinelerimizin bazıları Kanada, Güney Kore, Hollanda, Surinam, Sri Lanka, Malezya, Vietnam, Nijerya, Tanzanya, Hindistan, Azerbaycan, Vladivostok, Moğolistan, Ermenistan, Chita, Kazakistan, Bolivya, Ukrayna, Novosibirsk ve Norveç'e satılmıştır. Kongo, uluslararası pazara girmemize yardımcı oluyoruz.

Mükemmel hizmet ve yüksek teknoloji size parlak bir gelecek yaratmada yardımcı olur.

Son zamanlarda, internet üzerinden ve sokakta pabuç üretmek için kendi rötuşlarını örnekledikleri için makinenin rengini değiştirerek ürünlerimizin pikürlerini bozan bazı ahlaksız girişimler var. Şirketimiz onlara ciddi bir uyarı geliyor.Ancak devam ederse, Makinemizi müşterilerimize göstermek için öneriyoruz.Biz müşterilerimize gerçek görünüm, kalite, işletmelerin iş gücünü ve işletmelerin itibarını düşünmelerini öneriyoruz.Bu işletmeler Feixiang rulo makina fabrikası oluşturuyor vb. ekonomik kayıplardan sizi şahsen ürün satmaktan dolayı engellemek için , makinenin asıl resmini veya ürünlerin gerçek fotoğraflarını sorduğunuzu veya bir tarla araştırması yapmanızı öneririz.
Yukarıda Liming Damgalama Form Makinesi imalatı Co, Ltd tanıtımıdır.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)